bg

Account Executive Digital

Pełen etat

Poszukujemy doświadczonego Account Executive, dla którego marketing online nie ma żadnych tajemnic. Od dekady realizujemy dla naszych klientów bogatą ofertę marketingową, zawierającą doradztwo w zakresie strategii biznesowej, komunikacji marketingowej, customer experience, UX i brandingu, w szczególności z branż farmaceutycznych, motoryzacyjnych, FMCG oraz turystycznych. Zapoznaj się z naszą ofertą.

Twoje zadania
  • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami i podwykonawcami z zakresu działań digitalowych
  • kompleksowa koordynacja i prowadzenie dokumentacji projektów z zakresu działań digital
  • sprawna współpraca z innymi działami agencji
  • raportowanie i podstawowa analityka danych
Nasze oczekiwania
  • 2-3-letnie doświadczenie w branży digital
  • adekwatna do stanowiska wiedza techniczna, pozwalająca na samodzielne powadzenie projektów
  • umiejętność tworzenia kosztorysów, raportów i prezentacji
  • umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji partnerskich z zespołem i klientami
  • bardzo dobra znajomość MS Office, szczególnie Excel i PowerPoint
  • dobra znajomość języka angielskiego
Co oferujemy
  • współpracę przy ambitnych, interesujących i rozwijających projektach dla czołowych światowych i polskich marek
  • rzeczywisty wpływ na rozwój prowadzonych projektów
  • wielokierunkowy rozwój zawodowy, szkolenia i jasną ścieżkę kariery
  • kartę Multisport
  • służbowy komputer i telefon oraz komfortowe warunki pracy
  • pracę w młodym zespole
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji na umowę o pracę lub B2B
  • wyjazdy i spotkania integracyjne
circlecircle

Gotowy na współpracę?

Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak możemy rozwinąć Twój biznes.

ul. Saperska 42c/12, 61-493 Poznań
office@riverwood.pl

We are proud partners with