bg

Customer Strategy Executive

Pełen etat

Poszukujemy doświadczonego Stratega, dla którego marketing nie ma żadnych tajemnic. Od dekady realizujemy dla naszych klientów bogatą ofertę marketingową, zawierającą doradztwo w zakresie strategii biznesowej, komunikacji marketingowej, customer experience, UX i brandingu, w szczególności z branż farmaceutycznych, motoryzacyjnych, FMCG oraz turystycznych. Zapoznaj się z naszą ofertą.

Twoje zadania
  • definiowanie i strukturyzowanie problemów strategicznych, prowadzenie analiz i syntez wniosków, opracowywanie rekomendacji
  • przygotowywanie ustrukturyzowanych materiałów w postaci prezentacji lub dokumentów – pod kątem strategii, narzędzi i budżetu
  • analiza rynku, śledzenie trendów, rozwijanie wiedzy w organizacji
  • wsparcie i zapewnienie rozwoju w obszarze marketingu dla zespołu analitycznego i UX
  • współpraca z Dyrektorem Kreatywnym, Project Managerami, Account Managerami, Researcherami oraz Analitykami
Nasze oczekiwania
  • minimum trzy lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży marketingowo-reklamowej
  • doskonała znajomość zasad tworzenia strategii i narzędzi realizacji
  • doświadczenie w projektach Customer Experience i UX
  • mile widziane doświadczenie w branży e-commerce, AGD/RTV, farmaceutycznej, motoryzacyjnej, FMCG i/lub turystycznej
Co oferujemy
  • współpracę przy ambitnych, interesujących i rozwijających projektach dla czołowych światowych oraz polskich marek
  • kartę Multisport i ubezpieczenie zdrowotne
  • służbowy komputer i telefon oraz komfortowe warunki pracy
  • pracę w młodym zespole
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji na umowę o pracę lub B2B
  • wyjazdy i spotkania integracyjne
circlecircle

Gotowy na współpracę?

Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak możemy rozwinąć Twój biznes.

ul. Saperska 42c/12, 61-493 Poznań
office@riverwood.pl

We are proud partners with